Szukaj
Kontakt

PPG Polifarb Cieszyn SA
ul. Chemików 16,
43-400 Cieszyn (Polska)

Sekretariat
Tel.: +48 33 85 17 319
Fax: +48 33 85 22 493

Znajdź nas na
www.zumi.pl

Zamówienia, zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail:
Cieszyn_zamowienia@ppg.com

lub fax: +48 33 85 17 162

Dział Obsługi Klienta - Rynek krajowy:
Tel.: +48 33 85 17 101

Dział Obsługi Klienta - Eksport:
Tel.: +48 33 85 17 504

Wyroby do drewna:
Karolina Huk
T: +48 33 85 17 103
K: +48 881 968 826
huk@ppg.com

Wyroby na metal:
Bogusława Kamińska
T: +48 33 85 17 547
K: +48 693 900 753
kaminska@ppg.com

Farby proszkowe:
Agata Derewiecka
T: +48 33 8517526
derewiecka@ppg.com

Wyroby elektroizolacyjne,  żywice:
Alicja Zielonka
T: +48 33 8517415
alicja.zielonka@ppg.com

Wyroby do coil coatingu:
Piotr Tarnowski
T: +48 33 8517538
piotr.tarnowski@ppg.com

Materiały do poziomego znakowania dróg:
Dariusz Pukacz
T: +48 71 7880853
dariusz.pukacz@ppg.com

APA-F i CAP i wyroby do kataforezy:
Michał Falkowski
T: +48 609 330 583
falkowski@ppg.com

 

Marki PPG Industrial Coatings:
Copyright © 2009 PPG Polifarb Cieszyn SA. Wszytkie prawa zastrzeżone.
Utrzymanie WizjaNet
Strona kojarzona z: