Szukaj
Kontakt

PPG Polifarb Cieszyn SA
ul. Chemików 16,
43-400 Cieszyn (Polska)

Sekretariat
Tel.: +48 33 85 17 319
Fax: +48 33 85 22 493

Znajdź nas na
www.zumi.pl

Zamówienia, zapytania ofertowe prosimy kierować na adres e-mail:
Cieszyn_zamowienia@ppg.com

lub fax: +48 33 85 17 162

Dział Obsługi Klienta - Rynek krajowy:
Tel.: +48 33 85 17 101

Dział Obsługi Klienta - Eksport:
Tel.: +48 33 85 17 504


Wyroby do drewna:
Paweł Jadczyk
T: +48 33 8517503
K: +48 605 351 185
pawel.jadczyk@ppg.com

Dariusz Żyła
T: +48 33 8517160
K: +48 605 351 193
dariusz.zyla@ppg.com

Dariusz Jordan
T: +48 33 8517200
K: +48 605 351 186
dariusz.jordan@ppg.com


Wyroby na metal:
Anna Maria Domańska
K: +48 660 781 332
domanska@ppg.com

Krzysztof Zachodny
K: +48 693 092 366
zachodny@ppg.com

Paweł Musz
K: +48 601 497 871
musz@ppg.com  

Farby proszkowe:
Jarosław Jordan
T: +48 33 8517526
jaroslaw.jordan@ppg.com

Wyroby elektroizolacyjne,  żywice:
Alicja Zielonka
T: +48 33 8517415
alicja.zielonka@ppg.com

Wyroby do coil coatingu:
Piotr Tarnowski
T: +48 33 8517538
piotr.tarnowski@ppg.com

Materiały do poziomego znakowania dróg:
Agnieszka Zwiech
T: +48 71 7880843
agnieszka.zwiech@ppg.com

Wyroby do renowacji przemysłowej:
Jacek Malczyk
T: +48 33 8517242
jacek.malczyk@ppg.com

Wyroby do kataforezy:
Michał Falkowski
T: +48 609 330 583

 

Marki PPG Industrial Coatings:
Copyright © 2009 PPG Polifarb Cieszyn SA. Wszytkie prawa zastrzeżone.
Utrzymanie WizjaNet
Strona kojarzona z: